Inval coach Olaf Filius begon met 1 wijziging in de opstelling t.o.v. vorige week bij Walcheren. Urven Bernardino in de voorhoede i.p.v. de geblesseerde Martijn van der Ploeg. Na 2 gelijke spelen en 2 verliespartijen moest Kapelle winnen om de aansluiting te houden. Ondanks dat er 5 mensen geblesseerd zijn, moest Kapelle met deze 11 beter zijn dan RCS. Maar wat een teleurstelling als Kapelle verdedigend zo slecht start dat het binnen 5 minuten met 2 – 0 achterstaat. We hebben geluk als de spits een zekere kans mist na een goed actie van de rechtsbuiten van RCS. Na 20 minuten begint Kapelle te voetballen wat resulteert in een mooie kans voor Wout na een beste actie van Reinier. In de 27e minuut is het wel raak als de keeper een schot van Urven loslaat en Reinier attent inschiet. 2 – 1.  Nadat Bart groggy van het veld gaat en Ruben invalt, scoort de goed spelende Rob Schalkoort na een mooie combinatie met Reinier in de 41e minuut de gelijkmaker. 2 – 2. In de rust verwachtte je dat Kapelle in de tweede helft de lijn van het laatste kwartier doorzet en de punten meeneemt. Niets is minder waar. Het team van Kapelle was geen eenheid en omdat de linies elkaar niet vonden creëerde Kapelle geen kansen. Niels heeft in de 65e minuut nog een beste redding en voorkomt de achterstand. Teleurgesteld zijn we als de scheidsrechter affluit maar een neutrale toeschouwer zal zeggen dat Kapelle blij moet zijn met 1 punt. Volgende week thuis tegen Veere en 19 januari uit naar Dauwendale dan zitten we half competitie. Dat moeten 6 punten zijn anders kunnen we meestrijden om de derde en vierde plaats vergeten. Gelukkig was trainer Jaimy van Bloppoel na z’n oogoperatie weer langs de lijn te zien. Naast het ene punt was dat het beste wat we hebben gezien in Oost-Souburg.

Supportersoog