Met dezelfde opstelling als dinsdag tegen Walcheren begonnen de mannen tegen VCK. VCK heeft tot nu toe 1 punt minder maar heeft dinsdag verrassend van Zaamslag gewonnen. Het was dus echt een wedstrijd die ging om de voorlopige derde plaats. De plek die mogelijk belangrijk is voor deelname nacompetitie. De hele eerste helft ging het gelijk op. In de 10e minuut wordt een goed schot van Jasper Vink naast getikt. In de 20e minuut scoort VCK maar gelukkig heeft de goed leidende scheidsrechter een duwfout gezien. Net voor de rust is het wel raak. Bij een hoekschop van VCK wordt de langste man een paar meter voorbij de tweede paal volledig vrijgelaten. Hij kopt goed in en scoort 1 – 0. Dit is tevens de ruststand.

Na de rust speelt Kapelle agressiever en geeft meer druk naar voor. Souliman Abali vervangt Reinier Goedemond en Jordy Matondo gaat linksvoor spelen. Jasper krijgt 2 goede kansen maar die gaan of net naast of net over. Kapelle is de betere ploeg in de tweede helft. Veel kansen worden echter niet gecreëerd. Als iedereen denkt dat het is gebeurd komt Marco den Deurwaarder eindelijk mee naar voren en maakt met een geweldige actie in de blessuretijd de gelijkmaker. Gezien de tweede helft was zelfs winst verdiend geweest maar dat ene doelpunt van Marco zorgt er wel voor dat we niet 2 punten achter maar 1 punt voor VCK staan. Volgende week thuis tegen Bevelanders. We zien u graag op het sportpark Groene Woud. Succes mannen.

 

Supportersoog